Kontakt os Online eller via Email

Vi svarer dig altid senest 24 timer efter din henvendelse – Oftest meget før!

Åbningstider:
Mandag-Fredag: 09:00 – 17:00

Telefon:
Internationalt: (+34) 937 600 655
Spanien: (+34) 902 945 380
Danmark: (+45) 70 23 50 30

E-mail:
info@catalanholidays.com

Hovedkontor

Catalan Holidays
Santa Victoria, 11
E-08395 Sant Pol de Mar (Barcelona)
Spanien

CIF: B-64705080 (CVR-nummer)

Bank: Banco Santander Central Hispano
BIC/Swift: BSCHESMM
IBAN: ES53 0049 3796 49 2914074641


Agenturer – Kontakt data
Korporativ telefonnummer for alle agenturer i Spanien:
(+34) 902 945 380

Costa Brava:

Empuriabrava:
E-mail:
empuriabrava@catalanholidays.com
Tlf.: (+34) 902 945 380


L`Escala:
E-mail:
escala@catalanholidays.com
Tlf.: (+34) 902 945 380

Begur:
E-mail:
begur@catalanholidays.com
Tlf.: (+34) 902 945 380

Calonge:
E-mail:
calonge@catalanholidays.com
Tlf.: (+34) 902 945 380

Lloret de Mar:
E-mail:
lloret@catalanholidays.com
Tlf.: (+34) 902 945 380

Costa Maresme / Barcelona:

Santa Susanna:
E-mail:
santasusanna@catalanholidays.com
Tlf.: (+34) 902 945 380

Sant Pol de Mar:
E-mail:
santpol@catalanholidays.com
Tlf.: (+34) 902 945 380

Barcelona:
E-mail:
barcelona@catalanholidays.com
Tlf.: (+34) 902 945 380

Costa Garraf:

Sitges:
E-mail:
garraf@catalanholidays.com
Tlf.: (+34) 902 945 380

Costa Dorada:

Coma-ruga:
E-mail:
costadorada@catalanholidays.com
Tlf.: (+34) 902 945 380

Spørgsmål, ris eller ros. Kontakt os her


Dette websted bruger cookies til at forbedre brugeroplevelsen.
Ved at bruge dette websted accepterer du alle cookies i overensstemmelse med voresCookie politik